Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Zpět
Zendaya - snubní prsteny z bílého zlata
+ Dárková krabička zdarma
+ Leštící hadřík zdarma
+ Doručení zdarma

Zendaya - snubní prsteny z bílého zlata

Kód produktu 1162
Cena před slevou--
Cena před slevou--
*

46 779 Kč
+

Podrobnosti o prstenech

Bílé zlato 585/1000
15,90 g
5,5 mm
Půlkulatý komfortní
Satinovaný vodorovný
36
Round
36x0,015
lily.cz průvodce prstenů
barvy prstenu lily.cz

Všechny prsteny v nabídce jsou ze zlata s ryzostí 585/1000. Vybrat si můžeš z bílého, žlutého a růžového zlata, nebo i z jejich kombinací. Barvu prstenu Ti rádi změníme na míru. Více informací o ryzosti a typech zlata najdeš v našem průvodci.

Chceš je jinak široké? Nebo třeba pánský prsten širší, než ten dámský? Stačí v objednávkovém formuláři výše zakliknout "Chci změnit vzhled prstýnků" a popsat svá přání..

Jakou šířku mám vybrat?

Na štíhlých prstech vypadají lépe užší prsteny a naopak na silnějších prstech vypadají lépe širší prsteny – to je jediná rada, kterou ti dám, protože se musíš řídit hlavně tím, co se líbí tobě. Chceš dámský prsten užší než ten pánský? Stačí v objednávkovém formuláři výše zakliknout "Chci změnit vzhled prstýnků" a popsat svá přání.


Hmotnost je orientační pro pár ve velikosti 54 (dámský) a 64 (pánský).

Hmotnost zlatých prstenů

Hmotnost je dána šiřkou prstenu a taky jeho mohutností (tloušťkou). Těžší prsteny jsou o něco dražší, protože se musí pracovat s více materiálem a zabere to více času. Rozdíl není tak velký a proto hmotnost není při výběru snubních prstenů ze zlata tak zásadní.

Zajímá tě, co tedy nejvíc cenu zlatých prstenů ovlivňuje? Je to jednoznačně počet usazených zirkonů a složitost prstenu.

Profil určuje, jaký tvar má prsten zvenku, uvnitř a ze stran. Všechno hravě pochopíš z obrázku. Tvar prstenu zvenku ovlivňuje vzhled a  uvnitř pohodlí – rozdíl poznáš hlavně při navlékání na prst.

Líbí se ti tyto prsteny, ale chceš jiný profil? Prohlédni si ostatní profily a pak stačí v objednávkovém formuláři výše zakliknout "Chci změnit vzhled prstýnků" a popsat svá přání.

Rozbalit všechny profily
povrch snubních prstenů

Jak vybrat povrch

Podle vkusu – stejně jako u šířky, barvy kovu a podobně se v první řadě se rozhodni podle toho, co se ti líbí. A až potom se dívej na to, jak je povrch odolný.

Podle odolnosti – při nošení se povrch prstenu časem ošoupe – typ povrchu hodně ovlivňuje to, za jak dlouho to bude. Čím je povrch hrubší, tím je odolnější.

Líbily by se ti tyto prsteny s jiným povrchem? Prohlédni si ostatní povrchy a pak stačí v objednávkovém formuláři výše zakliknout "Chci změnit vzhled prstýnků" a popsat svá přání.

Rozbalit všechny povrchy
zirkon na snubni prsteny

Co je to ten zirkon?

Zirkon je uměle vyrobený kámen, který se hodně podobá diamantu a stojí daleko méně peněz. Vlastně je mu tak podobný, že rozdíl vůbec nepoznáš. Hlavní rozdíl mezi zirkonem a diamantem je v tom, že zirkon nevydrží navždy tolik blyštivý a časem svůj lesk ztratí.

Jak ovlivňuje počet zirkonů cenu

U zirkonů nehraje velikost velkou roli – konkrétně u nás se cena zirkonů vůbec s velikostí nemění. Jediné, co ovlivňuje cenu, je počet zirkonů, protože se každý musí do prstenu ručně vsadit.

Kulatý tvar po vzoru diamantu

Jediný tvar, který mám v nabíce je kulatý – tzv. ROUND

briliant tvar diamantu

Tento tvar se nejvíce blyští a je jednoznačně nejoblíbenější.