Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Snubní prsteny - recenze

0

spokojených zákazníků se snubními prsteny od naší firmy

Tady je jen zlomek z nich...

Recenze snubní prsteny

Klára & Matouš

Jsme rádi originální, a proto ani naše svatba nemohla být jiná. Na Lily nás nadchla její osobitost a lidský přístup. Také nám hodně pomohly její svatební rady. Prstýnky nám padly jako ulité! Děkujeme. :-)

Snubní prsteny recenze

Manželé Stivínovi

Jako pár jsme chtěli jednotné a minimalistické prstýnky, aby se nezadrhávaly a aby se v podstatě hodily ke všemu. Váš výběr elegantních a klasických designů byl nakonec tou nejlepší volbou. Jsme moc spokojeni.

Snubní prsteny recenze

Snubní prsteny recenze

Snubní prsteny recenze

Manželé Hájkovi

Chtěli jsme oba něco jedinečného s nějakým prvkem, který by nám připomínal toho druhého, ale každý máme jiný vkus. U Lily jsme vybrali prstýnky, kterým se povedlo vyjádřit nás oba – spojují tradici (manžela) a zároveň moderní styl (mě). Děkujeme Lily!

Snubní prsteny recenze

Snubní prsteny recenze

Snubní prsteny recenze

Manželé Kučerovi

Vybrali jsme si krásné jemné prsteny z bílého zlata, který na ruce skoro necítíme. Pro sebe jsem si vybrala do prstýnku ještě malý decentní briliant. Moc děkujeme za lidský přístup a bohatou nabídku.

Snubní prsteny recenze

Simona & Dan

Dan byl zprvu dost skeptický ohledně nošení prstenu, byla jsem z toho smutná… Ale stal se zázrak, za který může Lily! Osobní a profesionální přístup ho asi přesvědčil. Nakonec si vybral prsten, který mu tak přirostl k srdci, že ho sundává jen do fitka a do dílny. Takže jsem dojatá, díky, Simona.

Snubní prsteny recenze

Anna & Pavel

Vybrali jsme jednoduché prsteny ze žlutého zlata s rytinou jmen a data uvnitř. Jsou kvalitní a jelikož jsme stihli slevovou akci, ušetřili jsme významně svatebnímu rozpočtu. Oceňuji vstřícnou komunikaci.

Lily garance

Garance vrácení peněz pro tvoje bezpečí

Vím, co si teď říkáš: "stejně je to risk, co když mi nebudou ty prsteny slušet?"

V Lily to může dopadnout jen skvěle, protože beru všechny rizika na sebe a ty prsteny můžeš vrátit, pokud se ti nebudou líbit.