35% SLEVA na všechny snubní prsteny pouze do neděle 4. 6. 2023! Ušetřete až 20 000 Kč z rozpočtu svatby.

Svatební kniha hostů - Jak ji udělat jedinečnou?

Svatební den je jeden z těch nejvýznamnějších momentů ve Tvém a ženichově společném životě, ze kterého si chcete zapamatovat nejlépe všechny vzpomínky a do detailu! Bohužel nezvládneš být se ženichem všude, za to svatební kniha “ANO”.

 


V čem spočívá kouzlo svatební knihy?Svatební kniha hostů jsou takové Tvé druhé oči a uši na místech, kde během svatebního dne nemůžeš být Ty. Tuto knihu totiž tvoří hosté!


Ve svatební den můžeš pro vaší svatební knihu udělat speciální místo, kde bude i možnost se vyfotit a rovnou fotky do knihy nalepit. Můžeš přiložit ke knize zábavné samolepky, razítka, inkousty na otisk prstů. Motivovat svatebčany, aby vám nechali vzkazy. Možná se dozvíte i nějaké zajímavá moudra do společného života.


Výborným pomocníkem při zaznamenávání těchto speciálních momentů je třeba Instax nebo jednorázové fotoaparáty, díky kterým nikdy nezapomenete, jak se na vaší svatbě všichni bavili. A o legraci máte postaráno.Jak svatební kniha vypadá a jak ji udělat jedinečnou?


Svatební knihu většinou zakoupíš v krásných tvrdých deskách s čistými papíry, protože na náplni knihy se máš kreativně vyřádit Ty, spolu s ženichem a hosty. Pokud máš však pocit, že kreativita nepatří mezi Tvé nejsilnější stránky, nabízí se také předtištěná verze, která Tě navede správným směrem.


Svou svatební knihu uděláš originální a jedinečnou, pokud jí doplníš o pár fotografií, vzpomínek, či příběhů ze začátku vašeho společného vztahu a momentů o tom, jaký vliv na vás měli vaši přátelé a rodina. Kdo ví, třeba se dozvíš i nějaké zajímavosti od svých přátel.


Někdo také rád přidává svatební harmonogram a nebo svatební strom. Svatební strom bys měla překreslit (nebo vytisknout) do knihy. Hosté pak přidají své otisky palců (“listy”) s podpisy, které vytvoří bohatou korunu stromu. Pokud vyberete knihu dostatečně velkou, tak se do ní vejdou i vzpomínky ze svatební cesty. To už není jen tak nějaké kniha. Je to kousek z vašeho příběhu “A jak to bylo dál…” Cokoliv, co se rozhodneš, do svatební knihy přidat, bude správně, dokud necháš dostatek prostoru hostům. Přece jen, je to svatební kniha hostů.


Tip na závěr: Pokud tuhle starost nechceš nosit v hlavě, doporučuji pověřit zodpovědnou osobu (třeba svatební koordinátorku), která se bude ostatním v pravidelných intervalech s knihou hostů připomínat.
Tvá Lily