Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Svatební kniha hostů

Svatební den je jeden z těch nejvýznamnějších momentů ve tvém a ženichově společném životě, ze kterého si chcete zapamatovat nejlépe všechny vzpomínky, a to do detailu. Bohužel nezvládneš být se ženichem všude, za to svatební kniha „ANO”.

 

V čem spočívá kouzlo svatební knihy hostů?


Kniha hostů na svatbě je jako váš osobní zástupce v okamžicích vašeho velkého dne, kdy nemůžete být všude zároveň. Tuto jedinečnou knihu vytvářejí přímo vaši hosté, a tak v ní najdete nejen jejich přání a vzkazy, ale i cenné momenty a zážitky, které byste jinak mohli propásnout.


Přichystej pro vaší svatební knihu speciální místo, kde bude i možnost se vyfotit a rovnou fotky do knihy nalepit. Můžeš přiložit ke knize zábavné samolepky, razítka, inkousty na otisk prstů apod. Motivujete tak své svatebčany, aby vám nechali zábavné a rozmanité vzkazy. Možná se dozvíte i nějaké zajímavá moudra do společného života.


Výborným pomocníkem při zaznamenávání těchto speciálních momentů je třeba Instax nebo jednorázové fotoaparáty, díky kterým nikdy nezapomenete, jak se na vaší svatbě všichni bavili. A o legraci máte postaráno.


Jak vytvořit unikátní svatební knihu: Tipy a inspirace


Svatební knihu většinou zakoupíš v krásných tvrdých deskách s čistými papíry, protože na náplni knihy se máš kreativně vyřádit ty, spolu s ženichem a hosty. Pokud se necítíte dostatečně kreativní, existují i předtištěné verze, které vám poskytnou inspiraci.


Svou svatební knihu učiníš jedinečnou, pokud jí obohatíš o pár osobních fotografií, vzpomínek či příběhů ze začátku vašeho společného vztahu a momentů o tom, jaký vliv na vás měli vaši přátelé a rodina. Kdo ví, třeba se dozvíte i nějaké zajímavosti od svých přátel. 


Někdo také rád přidává svatební harmonogram a nebo „svatební strom“. Svatební strom překresli (nebo vytiskni) do knihy. Hosté pak přidají své otisky palců jako listy s podpisy, které vytvoří bohatou korunu stromu. 


Pokud si vyberete dostatečně velkou knihu, můžete do ní zahrnout i vzpomínky ze svatební cesty. Cokoliv, co se rozhodnete, do svatební knihy přidat, bude správně, dokud necháte dostatek prostoru pro zápisky vašim hostům. Přece jen, je to svatební kniha hostů.


Taková kniha není jen obyčejným záznamem, ale stává se součástí vašeho příběhu „a jak to bylo dál…“.


Tip na závěr: Pokud tuhle starost nechceš nosit v hlavě, doporučuji pověřit zodpovědnou osobu (třeba svatební koordinátorku), která se bude ostatním v pravidelných intervalech s knihou hostů připomínat. Ty se tak budeš v klidu bavit a ukazovat všem zvědavým svatebčanům ruku s novým snubním prstenem. :-)

Tvá Lily