Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Příběh Lily.cz

Je leden 2021 a slavím zrození Lily.cz. Vlastně slavíme všichni z našeho týmu, co jsme tento projekt tvořili posledních pár měsíců.

Za e-shopem a myšlenkou poradkyně Lily stojí manželé Radek & Anička, kteří si snubní prstýnky vybírali pro svůj Velký Den 27.7.2019. Při výběru jim pomáhala svědkyně Liliana, která se do variability různých druhů zásnubních i snubních prstenů zamilovala. V dalších letech společně pomáhali a radili nastávajícím nevěstám s přípravou svatby, ale především s výběrem vysněných zásnubních i snubních prstenů, které zůstanou symbolem lásky a vzpomínkou na jeden z nejkrásnějších okamžiků života.

V začátcích působili především lokálně na severu, s e-shopem se však přesouvají do online prostředí a bortí hranice, aby mohli pomáhat a být oporu při výběru a dodání všem nevěstám po celé ČR

Chceme, abyste si společně s nastávajícím manželem e-shop Lily zamilovali a měli možnost získat kvalitní a nádherné snubní prsteny za skvělou cenu, ať už se rozhodnete pro klasické nebo osázené diamanty. My vám v Lily rádi poradíme a pomůžeme ulehčit nákup, jak jen to je možné. A to odkudkoliv z celé České republiky i Slovenska.

S láskou

Liliana podpis
Lily snubní prsteny