Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Jak to chodí v Lily.cz

Jak objednat snubní prsteny?

1. Vyber s partnerem snubní prsteny online

Vyberte spolu snubní prsteny z naší krásné nabídky. Pomůže vám v tom náš průvodce, díky kterému se snadno zorientujete ve všech parametrech. Prsteny si můžete nechat i upravit – třeba si vybrat jinou šířku, povrch či profil. Do prstenů vám také zdarma vyryjeme text na přání.

BONUS: Všechny fotky na stránkách jsou reálné a jsem si jistá, že se vám budou prstýnky ve skutečnosti líbit ještě víc!

2. Objednej si domů měřící sadu

Aby vám oběma snubní prsteny skvěle seděly, musíte si změřit prsty. K tomu vám pošlu až domů sadu kroužků s návodem, jak velikost správně zvolit. Zaplatíš za to 300 Kč, ale to ti pak odečtu z objednávky, takže pokud to myslíš vážně, bude to ve výsledku zdarma.

Objednej si měřící sadu kliknutím zde.

3. Objednej prsteny přes stránky

Otevři si stránku s vybranými prstýnky a vyplň velikosti, zadej písmo a text rytiny, kterou ti zdarma dovnitř prstenů uděláme, a klikni na tlačítko "OBJEDNAT". Dále vyplň adresu a způsob platby – můžeš zaplatit zálohu 50 % a zbytek až po dodání prstýnků.

4. A teď už jen čekej a těš se!

To je všechno! Na prstýnky se vrhnou zkušení klenotníci a pečlivě je vyrobí podle tvých přání. Jakmile budou hotové, pečlivě ti je zabalím do krásné krabičky a pošlu s přepravcem DPD.

Často se mě ptáte na ...

Ještě neznáš svou přesnou velikost? Nejprve si objednej měřící sadu!

Potom na stránce s tvým modelem vyber velikost dámského i pánského prstenu, zadej rytinu, vyber dobu dodání a klikni na "OBJEDNAT". Dále tě navede objednávkový formulář.

Pošlu ti domů měřící sadu, se kterou hravě svou velikost změříš ty i tvůj partner.

Prsteny zaplatíš převodem na bankovní účet.

Záloha je 50 % a zbytek doplatíš po převzetí prstenů (také převodem na účet).

Při doručení prstenů se neplatí dobírka přepravci.

Prsteny doplatíš až po doručení. Spolu s prsteny ti přijde faktura a částka k doplacení. Budeš mít 2 pracovní dny na doplacení zbylé částky na náš bankovní účet.

Prsteny ti pošlu s přepravcem DPD, kterého mám spolehlivě vyzkoušeného. Zásilka je pojištěná a odpovídám za ní já, dokud prsteny nepřevezmeš.

Ano ... A poštovné máš zdarma!

Na stránce s modelem najdeš dvě rychlosti dodání – standardní a expresní, a také ti tam vypočítám, kdy budeš mít prsteny doma.

Ano, více o 100% garanci vrácení peněz zjistíš kliknutím na tlačítko níže.

Záruka na prsteny je 2 roky – platí na případné chyby ve výrobě a vady materiálu.

Všechny prsteny v nabídce jsou ze zlata s ryzostí 585/1000. Vybrat si můžete z bílého, žlutého a růžového zlata, nebo i z jejich kombinací. Více informací o prstenech najdeš v našem průvodci.

Jasně! Stačí, když v objednávkovém formuláři (na stránce s modelem) zaklikneš "chci změnit vzhled prstenů" a vyplníš svá přání. Některé změny mohou mít vliv na celkovou cenu (např. větší šířka prstenů nebo výměna zirkonů za diamanty). Neboj - vše s tebou předem zkonzultujeme.

Nejčastější otázky snubní prsteny
Lily snubní prsteny kontakt

Máš ještě jiné otázky? Napiš mi jakýkoliv tvůj dotaz!  

P.S. Můžeš mi tykat.

ahoj@lily.cz
+420 602 394 436 (Po-Pá 9:00-17:00)