Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Rytiny na snubní prsteny

 

+ mini e-book s 15 originálními hláškami

Snubní prsteny už máš vybrané (třeba díky mému průvodci) a teď společně s partnerem přemýšlíš, jak jim dodat šmrnc a originalitu? Nechte si do nich vyrýt tajný vzkaz!

Rytina na snubní prsteny

Nejnáročnější bývá vybrat tu pravou hlášku pro vás dva. I s tím ale dokážeme pomoci. Dali jsme v týmu hlavy dohromady a připravili jsme pro Tebe mini e-book. Najdeš v něm nejen osvědčenou klasiku, ale také originální a vtipné hlášky, díky kterým budete opravdu sví.

U Lily máš rytiny do snubních prstenů vždy zdarma. Vaše vysněné texty stačí jen napsat do příslušného políčka v objednávce a vybrat si druh písma. Zvládneme ho přidat do téměř jakéhokoliv prstenu z naší nabídky. Stačí, aby byl široký alespoň 2mm a text nebyl příliš dlouhý. Jeho maximální délka není vždy stejná, závisí mimo jiné i na velikosti prstenu. Pokud by se stalo, že by se Tvůj text nevešel, neboj - včas Ti dáme vědět a společně ho doladíme. Na e-mail Ti  také zašleme náhled rytiny k finálnímu schválení.

... letos to bude  bohužel ještě mnohem horší.

E-book: 15 vtipných a originálních hlášek

Ty nejlepší hlášky, které si můžeš nechat vyrýt do snubních prstenů, jsme schovali do stylového e-booku. Napiš nám svůj mail, na který Ti ho zdarma pošleme.


Pokud ještě nemáte termín, zadejte přibližně

Souhlasím s podmínkami GDPR a zasíláním emailů

Jméno*
Email*
Datum svatby*

Pokud ještě nemáte termín, zadejte přibližně

Souhlasím s podmínkami GDPR a zasíláním emailů

Odeslat

Kromě e-booku od nás navíc dostaneš praktické rady, které ti budou chodit v ten pravý čas - až do vysněného Dne D. Pokud budeš potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhej mi napsat, ráda poradím.