Právě probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ na našich sociálních sítích! Přidejte se i VY!

Svatební web: Ušetři čas sobě i svatebčanům

Plánuješ svatbu a chceš perfektní svatební web, který oslní vaše hosty a usnadní vám organizaci? Pak jsi na správném místě! Ukážu ti způsoby, jak spustit svatební web tvých snů.


K čemu je svatební web?

Svatební web ti pomůže snadno a rychle informovat hosty o všech důležitých detailech a usnadní ti tak přípravu na váš velký den.


  • Na webu shromáždíš na jednom místě všechny důležité informace pro tvé hosty, jako je datum, čas obřadu, místo konání, dress code, ubytování a dopravu.

  • Svatební web umožňuje hostům snadno sdělit vám, zda se svatby zúčastní. Můžeš také na webu zřídit fórum, kde se hosté mohou ptát na dotazy a komunikovat mezi sebou.

  • Na webu si můžeš vést seznam hostů, harmonogram svatebního dne a seznam úkolů. To ti pomůže udržet si přehled o všech detailech a nic nezapomenout.

  • Po svatbě může web sloužit pro sdílení vzpomínek. Můžeš na webu sdílet fotky a videa z vašeho velkého dne s rodinou a přáteli. Jistě to udělá radost i těm, kteří se nemohli zúčastnit.

  • Aby hosté věděli, na koho se obrátit s případnými dotazy nebo požadavky, na web uveď kontaktní údaje na vás dva, na koordinátorku nebo na svědky.

  • Webová stránka je také ideálním místem pro sdílení seznamu darů včetně jakýchkoliv dalších pokynů. Pokud upřednostňujete finanční dar před „friťákem od babičky“, na webu zdůrazněte, jak plánujete tyto prostředky využít, například na financování líbánek.


Svatební web je jako virtuální informační most mezi vámi a vašimi hosty, navíc vám ušetří čas, peníze a starosti. Místo rozesílání pozvánek a zodpovídání dotazů hostů budeš mít vše na jednom místě. Hosté tak budou mít všechny informace, které potřebují a vy se můžete soustředit na přípravu.


Šablona na míru pro váš svatební web


Máš-li pocit, že svatební web je skvělý nápad, ale bojíš se, že ani jeden z vás dvou nemáte dostatečné technické dovednosti, neboj se. Na online trhu existují webové portály nabízející hotové šablony, do kterých stačí vložit vlastní obsah. 


K dispozici jsou různé možnosti svatebních webů, včetně placených i zdarma. Pro nápady přikládám několik doporučení:


Zdarma:

Svatba.cz

Withjoy

Webnode.cz

Wix.com

WordPress.com

eStránky.cz


Placené:

Bude-svatba

Rileygrey 

WeMarry

Svatba.love


Zakup si šablonu a jednoduše si ji nech upravit podle tvých představ. Různí tvůrci nabízí jinak širokou nabídku funkcí.


Pokud chceš mít web na míru bez starostí a s jistotou podpory v případě technických problémů, klidně se obrať na mě. Ráda ti vytvořím skrz variabilní šablonu svatební webové stránky a zajistím jejich hladký provoz.


Přizpůsobím šablonu podle tvých požadavků a osobně zajistím, aby vše probíhalo rychle a hladce. Neváhej mě kontaktovat a zeptat se na cokoliv. Ráda ti pomůžu s výběrem a zodpovím všechny dotazy.


Než se pustíš do výběru, definuj si tyto čtyři body:


  • Rozhodni se, kolik chceš investovat.
  • Udělej si průzkum a porovnej různé nabídky.
  • Urči si, jaké funkce potřebuješ.
  • Zvol si šablonu, která se hodí ke stylu svatby.


Vytvoř si svatební web zdarma


Mnoho online nástrojů ti umožní vytvořit si svatební web zdarma. Tyto nástroje obvykle nabízejí základní funkce, jako je potvrzení hostů o účasti, seznam hostů a základní informace o svatbě. I bez technických znalostí si snadno vytvoříš funkční a pěkný web. Velkou nevýhodou bezplatných svatebních webů je pravděpodobnost, že se ti tam budou zobrazovat náhodné reklamy.


Ať už se rozhodneš pro placenou šablonu nebo bezplatný nástroj, svatební web vám oběma pomůže uspořádat a zjednodušit svatební plánování.


Tvá Lily
P.S. Nezapomeň se podívat i na mé snubní prsteny!